Українських політиків через мляве рукостискання прийняли за геїв

На початку 1990-х років українські чиновники так мляво тиснули руки зарубіжним колегам, що їх сприйняли за представників секс-меншин.

Перша в історії СРСР жінка-протоколіст Галина Науменко, яка більше 50 років навчала правилам "гарного політичного тону" перших осіб держави, розповіла про скандал 1990-х років, коли українських політиків через їхні манери сприйняли за гомосексуалістів.

"На початку 90-х років в Україні приїхав міністр закордонних справ Франції. Після знайомства з українськими політиками він сказав, що нам треба поговорити. За обідом був дуже відвертим: !Я засмучений. Правляча верхівка у вас складається на 90 відсотків із секс-меншин. Вони не зможуть збудувати сильну вертикаль влади!", - пригадала Науменко.

Вона зізналася, що просто сторопіла. "У ті роки ще й слів ніхто не знав таких - "геї" і "лесбіянки". І поцікавилася, чому він так вирішив. "Ти звернула увагу, як всі зі мною віталися?" - відповів він", - розповіла Науменко.

Річ у тому, що в 1930-ті роки геї Парижа придумали жести, як розпізнати людину своєї орієнтації. Головний з них - легке, практично дотичне рукостискання.

"Наші політики при знайомстві з міністром закордонних справ Франції дуже догідливо подавали йому мляві руки, ось він і вирішив, що це сигнал. А наступного дня в газеті "Фігаро" вийшла стаття, що від України пуття не буде - там до влади прийшли геї", - сказала Науменко.

Вона порадила політикам пам'ятати, що правила етикету для всіх однакові.

"Робіть все так, як роблять сильні світу цього. Якщо вам подадуть карету, сідайте в неї так, як англійська королева, - вона це робить правильно. У етикеті є таке формулювання: "Найнеприємніше - це вигляд людини, яка намагається не зробити помилку. Краще зробити її, якщо, звичайно, вона не загрожує здоров'ю і гідності оточуючих".

Читайте також:

Ляшку загрожує виключення з БЮТ через "гей-скандал"

В Інтернет потрапили "одкровення": Олег Ляшко опинився у центрі гей-скандалу (відео)

Українські геї привітали Азарова зі зміною урядового іміджу

За секс під Верховною радою хлопцю дали рік умовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: