Українських споживачів замість цукру годують небезпечними підсолоджувачами

Дата публікації
Українських споживачів замість цукру годують небезпечними підсолоджувачами

Цукрозамінники є небезпечними для здоров'я / tehparadox

Цукрові заводи закриваються один за одним. 

В Україні стрімко закриваються цукрові заводи. Вітчизняний цукор витісняє з ринку продукція хімічної промисловості – небезпечні синтетичні підсолоджувачі, йдеться у сюжеті "ТСН-Тиждень".

"Багато промисловості працюють на хімічних цукрозамінниках. Скільки ми його їмо з тістечками, хлібом, молочними продуктами - тільки один Бог знає", - каже директор Згурівського цукрового заводу Василь Харченко.

Цукровий завод у селищі Згурівка цього року не працюватиме. Склади заводу завалені торішнім цукром, бо місцеві підприємства його більше не купують, задовольняючись цукрозамінниками.

За статистикою, українець в рік з'їдає 36 кілограмів цукру. І майже 9 кілограмів цукрозамінника. Та визначити, скільки і чого саме з'їли конкретно ви чи ваші діти, вкрай складно. Бо хімсполук, що замінили поля з цукровими буряками, безліч, кажуть спеціалісти.

У той час, як в Європі забороняють використання небезпечних підсолоджувачів, Україна стає "полігоном для утилізації" цукрозамінників, стверджують експерти.

Читайте також: В одеському ресторані відвідувачам пропонували цукор із ЛСД

Як дізналися журналісти "ТСН-Тиждень", торік в Україну ввезли майже 12 тис. тонн цукрозамінників.

"Сьогодні Європа повністю заборонила вживання синтетичних цукрозамінників. Канада, Америка, Японія. Сьогодні Україна стала так би мовити полігоном утилізації продуктів", - стверджує голова Національної асоціації цукровиків України ("Укрцукор") Микола Ярчук.

Особливо небезпечними цукрозамінники є для дітей.

"Цукрозамінник для дитини – неприпустимо. Це ми зразу виховуємо і вирощуємо дебіла", - зазначає Ярчук.

У Європі використання цукрозамінників регулюють до дрібниць нормативними документами. В них розписано, скільки, чого і куди можна додавати. В Україні такий документ теж є - законпроект про харчові добавки - на дві сторінки.

Проте, скільки саме цукрозамінників міститься у продуктах харчування пересічного українця, з'ясувати складно. Охочим потрібно буде постійно носити з собою три довідники. За одними перекладати, яка ж добавка ховається за позначкою Е. За іншими - вираховувати, скільки на кілограм ваги її можна з'їсти. Але це лише коли виробник сумлінно вкаже, що в продукті є замінник цукру, який він і скільки його там.

Під замком цьогоріч майже половина цукрових заводів в Україні. Якщо так піде й далі, то справжній український цукор незабаром можна буде побачити хіба що по телевізору, підсумовують журналісти.

Інна Боднар, Ігор Ткач та Ігор Сірий, "ТСН-Тиждень", 1+1.

Україна може залишитися без цукру

Україна може залишитися без цукру
Наступна публікація