Українських студентів заселяють у гуртожитки, які кишать тарганами, а стеля ледь не падає на голову

Абітурієнти розпочинають доросле життя в обшарпаних стінах та серед холодильників-смітників.

В Україні цього року вищі навчальні заклади забезпечили гуртожитками лише 60% приїжджих студентів, іншим довелося шукати квартиру. Студентів, яким все ж таки вдалося поселитися в гуртожиток, у деяких випадках щасливцями назвати складно, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Журналісти програми побували в одному зі столичних помешкань для студентів – в сьомому гуртожитку Національного авіаційного університету – і були шоковані.

На перший погляд, гуртожиток здавався звичайною будівлею для проживання, але це тільки зовні.

Опинитися у середині будівлі виявилось просто - вахтера не було на місці. По боках житла краще не озиратися – це готові декорації до зйомок фільму жахів. Зустрічає гуртожиток своїх постояльців обшарпаним стінами, стелею, яка ось-ось впаде на голову, та іржавою сантехнікою. Особливо вражає кухня - схоже вона існує лише для того, щоб раз і назавжди відбити бажання харчуватися. Душова кімната в гуртожитку єдина на 9 поверхів.

ВідеоСтудентів заселили у гуртожитки непридатні для життя людей

У багатьох секціях гуртожитку можна наштовхнулися на так звані холодильники-смітники. Продукти там лежать роками разом з тарганами. При цьому бридкі комахи не лише там знайшли собі домівку - вони усюди.

Та як не дивно, бажаючих жити в цьому гуртожитку вистачає. При тому, що в одній кімнаті такого "хостелу" проживає по шість людей.

Водночас у кабінеті завідувачки гуртожитку євроремонт - стіни рівненькі, а підлога чиста.

Ректор авіаційного університету запевняє, що в гуртожитку номер 7 активно йде ремонт.

"Сьомий гуртожиток зараз в ремонті весь. Там один стояк відремонтований, один - ні. Він планово поставлений на ремонт на це півріччя", - заявив він.

Ректор пообіцяв, що за місяць все владнає: "Ремонт там дуже складний. Тому ми його зробимо. В цьому місяці ми його закінчимо".

Тож скоро студенти сьомого гуртожитку заживуть як люди, але чи перестануть вони годувати тарганів і мишей та викидати сміття з вікон гуртожитку після євроремонту, невідомо.

Раніше повідомлялося, що міністр освіти України Дмитро Табачник вважає гуртожитки нормальним житлом для українських студентів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: