Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українських в'язнів з окупованого Криму повернуть на материк

Про це домовилися українська і російська омбудсмени.

Українські громадяни, які відбувають покарання в колоніях окупованого Криму, будуть передані на материк.

Про це домовилися уповноважені з прав людини Росії і України, передає РИА Новости.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова розповіла, що вона і український омбудсмен Валерія Лутковська склали списки засуджених, які перебувають в СІЗО та виправній колонії Сімферополя. Ці люди будуть відправлені в колонії в Україні.

Лутковська уточнила, що мова йде про 18 ув'язнених громадян України. За її словами, сторони вже домовилися про механізм передачі цих засуджених.

"Ми домовилися, що буде укладено спеціальний меморандум про переміщення тих осіб, які за станом на 18 березня 2014 року вже були засуджені українськими судами, і яких... передають на територію Росії. Всі українці будуть поступово повернуті, переміщені на територію, підконтрольну Україні", — розповіла вона.

При цьому Лутковська зазначила, що список української сторони "трохи більше", ніж список ув'язнених для передачі, який запропонувала Росія.

Нагадаємо, перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова заявила, що Україна готова забрати всіх засуджених, які відбувають покарання у в'язницях окупованого Росією Криму. За її словами, Київ протягом двох років веде переговори з Москвою про передачу ув'язнених.

Залиште свій коментар

Вибір редакції