Українських викладачів, які поїхали до Криму на конференцію, звільнять - Гриневич

Дата публікації
Перегляди
5416
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українських викладачів, які поїхали до Криму на конференцію, звільнять - Гриневич

Фото: УНІАН

Міністр вже звернулася до керівництва навчальних закладів. 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що викладачів українських вишів, які поїхали до тимчасово окупованого Криму на конференцію в Ялті, будуть звільняти.

Таку інформацію вона сказала в інтерв'ю газеті "День", передає "Укрінформ".

Міністр освіти  зазначила, що потрібно розвивати законодавство, бо з такою проблемою Україна зіткнулася в останні роки. Гриневич уже звернулася до СБУ та Генпрокуратури з проханням допомогти впорядкувати законодавство, щоб згодом такі випадки несли за собою належну відповідальність.

"Коли такі люди їдуть на конференцію, яка легітимізує анексію Криму, вони своєю присутністю також визнають анексію легітимною. Це означає, що вони не поважають конституційно затверджений державний устрій України і тому не можуть працювати в нашій системі освіти. Моя позиція, як міністра освіти, є такою, але вона має бути більш чітко обґрунтована українським законодавством", - зазначила Гриневич. 

Окрім того, міністр освіти сказала, що Росія як держава-агресор буде спеціально заохочувати такі заходи, але українцям не варто туди їхати, бо це буде "фактично продовженням захоплення півострова".

Нагадаємо, раніше Міносвіти попросило ГПУ та СБУ розібратися з поїздкою викладачів вишів до Криму. Відомство, своєю чергою, провело перевірки за оприлюдненими фактами. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5416
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація