Українських військових, які отримали поранення на Донбасі, відправили на лікування до Німеччини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До німецьких клінік відправили 16 поранених бійців.

У вівторок, 14 травня, 16 поранених бійців вилетіли на лікування до Німеччини. Від початку війни ця країна, за підтримки Збройних сил Німеччини, приймає в себе наших захисників, оплачує їм переліт та лікування. Сьогодні надіслали черговий борт, йдеться у ТСН.19:30.

Бійців проводжають із синьо-жовтими прапорами. Військовий Сергій отримав поранення кулею у 2014 році. Переніс кілька складних операцій, але поміняти ендопротез українські лікарі не беруться. А десантник Вадим своє поранення дістав прямо в новорічну ніч – куля увійшла в коліно. У Німеччині замінять суглоб.

Відео16-ро поранених бійців вилетіли на лікування у Німеччину

Від початку війни ця країна за підтримки Збройних сил Німеччини приймає в себе наших захисників, оплачує їм переліт та лікування. Сьогодні надіслали черговий борт.  

16-ро поранених бійців вилетіли на лікування у Німеччину

Німці забирають до себе бійців із найтяжчими пораненнями – це вогнестрільні, мінно-вибухові травми. Німецькі військові лікарі обирають захисників, яких виходжують аж до цілковитого одужання. Іноді українські бійці перебувають там по півтора року.

Це вже восьма поїздка наших військових. Програму відкрили ще з початку війни. Загалом ця країна прийняла вже понад сотню наших поранених.

Борт медичної евакуації направила Німеччина. На борту до 40 членів екіпажу разом із медперсоналом. Усі німці. Вони можуть робити операції і пильнуватимуть, аби воїни безпечно долетіли. Літак оснащений і для лежачих пацієнтів. Квитки, лікування - все сплачують збройні сили Німеччини.

Федеративна республіка Німеччина бере на себе всі витрати як на транспорт, так і на лікування. Вже там бійців розвезуть по чотирьох німецьких містах. Далі визначатимуть, скільки часу знадобиться кожному, щоб одужати.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції