Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українських військових змусили самотужки випікати собі хліб

З 26 січня військовослужбовці не отримують хліб з хлібокомбінатів, а змушені випікати його власними силами.

Ситуація з поставками хліба у військові частини Київської області досі не вирішена. У деяких військових частинах змушені випікати його власними силами.

Про це повідомила начальник планово-економічного відділу державного підприємства Міністерства оборони "Білоцерківський військторг" Світлана Бабенко.

Зокрема, вона підтвердила інформацію про те, що в льотній бригаді, якою командує полковник Дмитро Філатов (військовий гарнізон Бориспіль, який забезпечує перельоти, зокрема, керівного складу Міноборони і Генштабу ЗСУ) з 26 січня військовослужбовці не отримують хліб з хлібокомбінатів, а змушені випікати його власними силами.

Як стало відомо, в подібній ситуації опинилася не лише ця військова частина. Зокрема, така ж проблема склалася у Васильківському гарнізоні.

За словами Бабенка, станом на 2 лютого Міністерство оборони досі не розрахувалося з державним підприємством "Білоцерківський військторг", яке і забезпечує організацію харчування в цих частинах.

За словами начальника планово-економічного відділу, на рахунках підприємства - жодної гривні, останнім часом постачальники продуктів харчування "надавали продукти, як кажуть, під чесне слово".

"Постачальники багатьох продуктів харчування ще в кінці року попереджали підприємство про припинення продпоставок вже з січня у зв'язку із зростанням заборгованості за надані продукти. Досі нам вдавалося вмовляти постачальників про відстрочення плати за товари. Як бачимо, у пекарів у деяких регіонах терпіння все-таки урвалось. У свою чергу, пекарі Житомирській області нас вже попередили, що з четверга і вони безкоштовно більше не будуть постачати нам хліб", - додала Бабенко.

За її словами, підприємство не отримало коштів від Міноборони ні за останній квартал 2010 року, ні за організацію харчування в січні з нового бюджету.

На підприємстві не виключають, що слідом за пекарям, та інші постачальники можуть призупинити поставки продуктів військторгу для солдатського столу.

Як повідомлялося, 4 січня директор підприємства "Білоцерківський військторг" Людмила Рябич заявила про загрозу припинення гарячого харчування майже 11 тисяч військовослужбовців в 70 військових частинах через борги у 30 млн. грн.

Читайте також:

Українські солдати залишилися без хліба

Українську армію у 2011 році недофінансують наполовину

Через борги уряду 11 тисяч солдатів залишаться без харчування

Залиште свій коментар

Вибір редакції