Українських водіїв перевірятимуть на алкотестері

ДАІ розробила новий автопристрій - алкотестер, який допоможе більш ретельно перевіряти водіїв на стан їх алкогольного сп'яніння.

В українських автоінспекторів з'явилася нова удосконалена зброя – електронний алкотестер. Протягом року ДАІ готувала новий пристрій. Аби не повторювати помилок "Візира", Міністерство внутрішніх справ сертифікувало відразу кілька алкопристроїв. Залишилось обрати з них найзручніший.

Електронні тестери не тільки показують а роздруковують чек із результами. Один під протокол інспектору, другий водієві для суду. Правозахсиники невдоволені: у графі підпис не вказано хто має лишати свій автограф.

Розробники обіцяють доопрацювати чеки та переконують сучасні алкотестери реагують тільки на спирт, а кефір, ліки чи карієс ігнорують повністю. Ці прилади мають похибку в соті частки відсотка, їх можна використовувати навіть у лабораторіях, як газоаналізатори.

Якщо пристрій показує 0,2, то суд вирішує як бути, якщо більше 0,3; 0,4, та більше, то це показник, що людина вживала алкоголь.

Кожен озброєний алкотестером інспектор повинен мати на нього свідоцтво про перевірку та калібровку. За документом можна перевірити наявність номерного знаку або серійного номера данного приладу і відповідність вказанного серійного номера на відповідному свідоцтві. Якщо ці номери не співпадають, то цей прибор або фіктивний або незаконно використовується інспектором.

В автоінспекції обіцяють уже за кілька тижнів визначити який алкостестер зручніший і показати його журналістам та водіям.

Читайте також:

ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

ДАІ Києва та Київської області очолили вихідці з Донецька

МВС легалізувало "Візир"

Співробітникам ДАІ дозволили стріляти у п'яних водіїв

ВідеоАлкотестер - вдосконалена зброя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: