Український адмірал пропонує конфіскувати російські кораблі

Перший командувач ВМФ України вигадав, як покарати Росію за несвоєчасне виведення її кораблів з Криму.

Українська влада повинна висунути жорсткі умови щодо виведення Чорноморського флоту РФ з Криму, зокрема ухвалити рішення про конфіскацію всієї військової техніки росіян після 2017 року.

Про це заявив перший командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал, представник Української народної партії Борис Кожин.

На його думку, "Верховна рада має негайно ухвалити законопроект, який забороняв би виконавчій владі навіть порушувати питання про пролонгацію договору про оренду Російською Федерацією військово-морської бази в Севастополі".

"Якщо Росія не почне виводити свій флот із Севастополя зараз, вона добровільно не виведе його ніколи", - переконаний Кожин.

"Українська народна партія наполягає, щоб Міністерство закордонних справ України в односторонньому порядку поставило вимогу до керівництва Чорноморського флоту РФ негайно надати поетапний план виведення своїх військово-морських підрозділів з території України", - також вважає він.

Кожин побоюється, що Росія збільшить кількість своєї військової техніки на український території, що буде свідчити про намір залишити російський флот в Криму після 2017 року.

"Для того, щоб виконати договірні обіцянки і вивести свій флот з української території вчасно – до 2017 року, Росія має розпочати вже зараз терміново виводити свій флот, а не збільшувати його кількість", – впевнений віце-адмірал.

"Окрім того, навмисно збільшуючи кількість особового, передовсім офіцерського, складу Чорноморського флоту в Севастополі, Кремль планує ще більше загострити суспільно-політичну ситуацію в місті і в цілому Криму. Адже, не виключено, що більшість з цих "новобранців-офіцерів", після виходу у відставку залишаться на території України, отримуючи українську і російську пенсію, і маючи два паспорти", - наголосив Кожин.

Нагадаємо, українське МЗС вже засудило Росію за наміри збільшити кількість військових кораблів на базі ЧФ у Севастополі.

Росія має намір цього року поставити у Севастополь новий підводний човен зі складу Північного флоту.

Читайте також:

Україна та Росія сваряться через підводний човен

МЗС України: російські моряки в Криму грабують і ґвалтують

В офіцера ЧФ РФ вилучили апаратуру для прослуховування телефонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: