Український адмірал вимагає конфіскувати у ЧФ РФ машини з ракетами

Адмірал Кожин закликав жорстко реагувати на порушення командуванням ЧФ РФ угоди про базування флоту.

Перший командувач Військово-морських сил України, віце-адмірал Борис Кожин заявляє, що Україна має право перевіряти і навіть конфіскувати "незаконний" транспорт Чорноморського флоту РФ в Криму.

"Україна, згідно з угодою про умови і статус перебування ЧФ РФ у Криму, може не лише перевіряти, але й конфіскувати будь-який транспорт російського флоту, який без узгодження з місцевою владою залишив місце постійного базування флотських підрозділів", - прокоментував Кожин заяву керівництва ЧФ щодо перевірок автотранспорту флоту співробітниками севастопольського ДАІ.

Він підкреслив, що "немає різниці, чи звичайні це "Жигулі", або автотранспорт з військовими ракетами". При цьому Кожин нагадав, що згідно з базовою угодою, "у військових містечках ЧФ РФ, а також на території його підрозділів, розміщених на 20 тис. га української землі, рух флотського транспорту і військової техніки не контролюється ДАІ та СБУ".

У той самий час, "будь-яке пересування транспортних засобів ЧФ РФ по українському місту Севастополь і Кримській автономії контролюється ДАІ і регулюється законодавством України", підкреслив перший командувач ВМС України.

"Обурення керівників ЧФ РФ, які регулярно порушують вимогу завчасно повідомляти українські органи влади про пересування своїх підрозділів, військової техніки і автотранспорту, є незрозумілим", - вважає Кожин.

Нагадаємо, раніше командування ЧФ РФ висловило свою заклопотаність відновленням перевірок автотранспорту флоту Державтоінспекцією та СБУ.

Читайте також:

Росія таємно стягнула бойову техніку на околиці Севастополя

Російський опозиціонер розповів про ядерну зброю в Севастополі

Моряків ЧФ закликали повстати проти Кремля

У Севастополь привезли контрабандні російські ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: