Український адвокат став головним юристом світу

Сам обранець пообіцяв протягом чотирьох років показати "високий клас роботи".

Сьогодні, 23 березня, делегати 23-го Конгресу Всесвітньої асоціації юристів, який розпочав роботу в Києві, обрали президентом цієї організації голову Союзу юристів України Валерія Євдокимова.

Про це повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук.

Коментуючи це рішення конгресу, присутній на прес-конференції Євдокимов зауважив, що це не лише його особиста заслуга, але й українських юристів і держави в цілому.

”Факт обрання свідчить, що до нас є повага міжнародної юридичної спільноти. Я вважаю, що протягом чотирьох років ми покажемо високий клас роботи в рамках Всесвітньої асоціації юристів”, - сказав він.

У свою чергу, говорячи про дотримання в Україні законів, Оніщук висловив переконання, що на сьогодні серед завдань органів влади - ”повернення країни в лоно права і забезпечення виконання Конституції, законів представниками влади”, оскільки ”все частіше ми спостерігаємо, що написання законів це одне, а їх застосування - інше”.

”Через тиск громадянського суспільства необхідно домогтися виконання високопосадовцями не корпоративних інтересів, а того, для чого вони найняті народом”, - зазначив Оніщук.

Читайте також:

Ющенко: українські політики помирилися заради газової труби

Посол США: НАТО вже готове прийняти Україну

Порошенко захотів працювати в уряді

Тігіпко "не камікадзе", але до Тимошенко піти готовий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: