Українській армії - 16 років

З нагоди 16-ї річниці Збройних Сил України, керівництво держави висловило їм привітання і пообіцяло забезпечити всіма благами.

НА ВІДЕО: Репортаж про модернізацію української армії на прикладі бронетанкових військ.

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко привітав військовослужбовців і ветеранів ЗСУ з нагоди 16-ї річниці Збройних Сил України.

Армія
Архів
Українська армія святкує День народження
Як повідомили в управлінні прес-служби Міністерства оборони, у вітанні йдеться: “Шістнадцять років тому розпочалося відродження національного війська, осяяне давніми й славними традиціями перемог давньоруських князів, козацьких гетьманів, січових стрільців, полководців часів Другої світової війни. Ми складаємо глибоку шану кожному, хто боронив нашу землю від ворожих посягань. Висловлюю вдячність всім, хто захищає Україну сьогодні, хто примножує славу української зброї і авторитет нашої держави достойною участю в міжнародних миротворчих операціях”.

Президент також наголосив, що Україна створює сучасну високопрофесійну, належним чином оснащену і забезпечену армію, спроможну адекватно протистояти всім новітнім викликам національній і міжнародній безпеці.

“Найголовніше завдання для всіх політичних сил і суспільства в цілому – забезпечити повне сприяння досягненню цієї мети. Держава повинна докласти всіх зусиль, щоб і ті, хто захищає її безпеку сьогодні, і ветерани відчували надійну підтримку і турботу”, - наголошується у привітанні.

Глава держави також висловив переконання, що питання підвищення боєздатності армії, її кардинального технічного переоснащення, забезпечення гідного рівня життя військовослужбовців знайдуть широку підтримку у суспільстві.

“Упевнений, що українське військо завжди сумлінно виконуватиме покладені на нього завдання з оборони нашої країни і міжнародної співпраці, спрямованої на досягнення миру й стабільності у світі”, - підкреслив Ющенко і побажав військовослужбовцям та ветеранам ЗСУ міцного здоров’я, добра і успіхів.

Віктор Ющенко
УНІАН
Віктор Ющенко - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України
Крім президента, українську армію привітав і в.о. прем'єр-міністра України Віктор Янукович. Він також запевнив, що уряд і надалі забезпечуватиме розвиток високотехнологічних, добре підготовлених, мобільних Збройних Сил та перехід до професійної армії, реалізацію соціальних зобов’язань держави перед військовослужбовцями і ветеранами Збройних Сил.

“Розвиток України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової держави неможливий без надійної оборони та захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності”, - зазначає керівник уряду.

Прем’єр-міністр подякував військовослужбовцям, працівникам і ветеранам ЗСУ за самовідданість у справі служіння Батьківщині, особистий внесок у розбудову української армії і побажав їм щастя, благополуччя, міцного здоров’я та оптимізму, натхнення та успіхів.

ВідеоВсе нове - добре модернізоване старе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: