Український гречаний мед визнали найкращим у світі

У 2013 році Київ прийматиме Міжнародний конгрес бджолярів. Український мед офіційно визнали найкращим.

На Міжнародному конгресі Всесвітньої федерації бджільницьких асоціацій український гречаний мед отримав офіційний титул найкращого меду в світі.

Конгрес "Апімондія" проходив 15-20 вересня у французькому Монпельє . І Україна завоювала через чотири роки прийняти цей всесвітній форум у Києві.

Як повідомила голова правління ВГО "Братство бджолярів України" Тетяна Васильківська, під час голосування Україна отримала 93 голоси зі 165 можливих.

При цьому суперниками Києва були Стамбул (Туреччина), Софія (Болгарія), Будапешт (Угорщина), Гранада (Італія) і Верона (Італія).

43-й конгрес бджолярів, який Київ прийматиме після Євро-2012, може стати найбільшим галузевим конгресом в історії України. Очікується, що на цей захід приїде близько 12 тисяч гостей.

На думку експертів, для проведення конгресу знадобиться 3-4 мільйони євро й організатори планують залучити необхідні кошти від внутрішніх та іноземних інвесторів. При цьому, на думку бджолярів, цей конгрес буде прибутковим заходом.

Україна входить до п'ятірки найбільших виробників меду у світі.

"Апімондія" – Всесвітня федерація бджільницьких асоціацій, яка об'єднує фахівців, учених, підприємців і громадських діячів.

Читайте також:

Ющенко зніметься у фільмі про бджільництво

Чернігівський умілець винайшов шампанське з меду

У британської королеви поцупили півмільйона бджіл

В Україні почали маркувати ГМО-продукти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: