Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Дитина з України захворіла на вірус грипу A/H1N1 під час відпочинку в оздоровчому таборі під Нижнім Новгородом.

В Росії зареєстровано три випадки захворювання на вірус A/H1N1 (так званий "свинячий грип") серед дітей, які відпочивають в літніх оздоровчих таборах. Серед них - один українець.

Український хлопчик заразився у таборі "Лазурний" під Нижнім Новгородом від іншого відпочиваючого, який приїхав з Німеччини. Зараз, за словами головного санітарного лікаря Росії Геннадія Оніщенка, обидва вони видужали. Табір на карантин не закривався.

Ще один випадок був зафіксований в таборі "Океан" у Приморському краї, куди на запрошення російського президента приїхали діти з районів Китаю, які постраждали від землетрусу.

У таборі "Океан" відпочивають 496 дітей з КНР з 51 вихователем, серед них 8 медичних працівників. В одної китаянки на другий день підвищилася температура, лікарі діагностували свинячий грип. Зараз вона вже видужала і повернулася в табір, де продовжує відпочивати.

Наразі в Росії зафіксовано більше 55 випадків свинячого грипу. Водночас після того, як кількість жертв грипу перевищила тисячу, Всесвітня організація охорони здоров'я відмовилася від обліку нових випадків зараження на вірус. І припинила публікувати регулярне зведення про зростання кількості хворих і померлих.

В Україні було зафіксовано два випадки зараження на A/H1N1. Але їх може бути і більше. За даними медиків, більшість зареєстрованих випадків грипу зараз протікають в легкій і середньоважкій формах. Пацієнти, що заразилися на вірус, як правило, видужують повністю протягом тижня навіть без медичної допомоги.

Читайте також:

У Фінляндії вакцину від свинячого грипу тестуватимуть на дітях

Російським дітям заборонять виїжджати за кордон через свинячий грип

В Таїланді народилася дівчинка з вірусом свинячого грипу

Через свинячий грип ВООЗ закриє школи по усьому світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: