Український посол попросив Росію щось зробити зі своїми ЗМІ

Костянтин Грищенко закликав РФ до збалансованих діалогу з Україною та висвітлення української тематики у ЗМІ.

Посол України в РФ Костянтин Грищенко закликав до відновлення українсько-російського діалогу на найвищому політичному рівні.

Про це він заявив під час виступу на форумі "Україна – Росія: шляхи подолання кризи у відносинах".

"Гранично важливо відновити діалог на найвищому державному рівні. Не може бути ситуації, коли керівники двох держав зустрічаються дуже рідко, особливо коли це держави-сусіди", - наголосив дипломат.

Він також відзначив, що в рамках міждержавної комісії протягом року проведені засідання практично всіх її підрозділів. "Досягнуті домовленості, які дають змогу на середньострокову перспективу реалізувати серйозні проекти", - повідомив Грищенко.

В той же час, на його переконання, активізація діалогу на рівні голів двох держав не повинна обмежуватися ідеологічними перевагами. "Подобається тобі, що каже сусід чи не подобається, але краще хороша дискусія, ніж мовчання", - зауважив посол.

Він також назвав небезпечною тенденцією зайву риторику на найвищому рівні та спілкування держав через засоби масової інформації. "Це відповідальність і державних структур, і мас-медіа. Це не секрет, у Росії досить погоджено подається інформація стосовно значної частини основних тем, особливо на телебаченні. І без зміни підходу, де хоча б має бути присутнім баланс, ми можемо опинитися в ситуації, коли керівництво змінить свою думку, а базис ще якийсь час відстає", - додав Грищенко.

Нагадаємо, напередодні президент Віктор Ющенко розповів, що намагається, але не може організувати свою зустріч із російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим.

За словами українського президента, він кілька разів ініціював зустріч із Мєдвєдєвим, але поки так і не вирішив це питання.

Крім того, Ющенко запевнив, що Україна не проводить антиросійської політики, а лише піклується про свої інтереси.

Відомо, що зустріч Ющенка і Мєдвєдєва може відбутися на міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі, на який глава української держави вже отримав запрошення.

Читайте також:

Ющенко поскаржився, що Мєдвєдєв його ігнорує

Мєдвєдєв пожалівся Жириновському, що Україна від них відвернулася

Лукашенко заборонив білорусам кланятися Росії

США: Україна не буде предметом торгів з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: