Український прапор - найбільший у світі

У Тернополі VI Всеукраїнський фестиваль козацької пісні "Байда" закрили розгортанням прапора України площею 1350 кв.м.

Прапор україни на тлі Софіївської дзвінниці
УНІАН
Довжина величезного прапора становить 45 м, а ширина - 30 м.
У Тернополі VI Всеукраїнський фестиваль козацької пісні "Байда" закрили розгортанням найбільшого у світі національного прапора України площею 1350 квадратних метрів.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на голову Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний Союз Наша Україна” Степан Барна, розгортати прапор почали на сцені разом з президентом України Віктором Ющенком.

“Але ми розгорнули його лише на третину, а вже коли люди після фестивалю розійшлися, і звільнили трохи майдан, то розгорнули прапор повністю. Його тримали близько 300 осіб, майдан співав гімн України, люди фотографувалися біля велетенського прапора. Цей стяг найбільший в світі, бо офіційно зареєстрований Книгою рекордів Гіннеса. Прапор Греції, приміром, має площу 660 м кв”, - розповів Степан Барна.

За його словами, прапор, який уже занесений до Книги рекордів України, зараз возять усіма містами України.
Його протягом тижня пошила пенсіонерка, мешканка Донецька Марія Бєляткова, яка відгукнулася на ініціативу організації “Молодіжний Союз Наша Україна”. Розмір прапора – 30х45 метрів.

“Напередодні виборів політичні сили популяризують різні ідеї щодо позаблокового статусу держави, мовного питання. Це все роз’єднує людей. Ми ж своєю акцією, яка стартувала в Донецьку, хочемо закликати жителів держави об’єднуватися довкола національних символів, а не політичних гасел”, - пояснив суть акції Степан Барна.

Він повідомив, що до кінця наступного тижня прапор об’їде усі обласні центри України, зокрема завтра вранці його розгортатимуть в Чернівцях, потім у Хмельницькому, Вінниці. А фінішує марафон 28 вересня у Києві на Майдані Незалежності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: