Український супутник полетить у 2011 році. На запуск виділили 2 мільярди

У створенні супутника зв’язку братимуть участь чотири світові аерокосмічні корпорації.

Кабмін на сьогоднішньому виїзному засіданні у Дніпропетровську ухвалив постанову про надання в 2009 році урядових гарантій в обсягу до 2 млрд. гривень на розробку українського супутника зв’язку.

Про це на брифінгу повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко

Вона розповіла, що у створенні супутника зв’язку братимуть участь чотири світові аерокосмічні корпорації. Глава уряду відмовилася назвати компанії, заявивши, що вони будуть оприлюднені після підписання контракту.

За словами Тимошенко, контракти планується підписати цього року, робота над українським супутником зв’язку також почнеться цього року.

За словами прем’єр-міністра, запуск українського супутника зв’язку заплановано здійснити до 1 вересня 2011 року.

В свою чергу генеральний конструктор, генеральний директор Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" Станіслав Конюхов наголошує, що національний супутник потрібно запустити для того, щоб під час проведення Євро-2012 країна отримувала прибутки.

Він також заявив про плани збереження пускових послуг, розвиток космічного та спеціального приладобудування, для чого пропонується створити нову Корпорацію космічного приладобудування "Арсенал".

Як відомо, сьогодні в Дніпропетровську Тимошенко заявила про необхідність "провести повну інвентаризацію ракетно-космічної галузі, переглянути її структуру, оцінити стан підприємств та визначити перелік заходів щодо їх підтримки".

"Навіть у часи глобальної кризи, у часи великих фінансових випробувань ми маємо можливість і шанс дати якісно новий поштовх для розвитку ракетно-космічної галузі", - вважає вона.

Читайте також:

Тимошенко обіцяє запустити український супутник

Тимошенко роззулася в прямому ефірі

Тимошенко розповіла, як заробити три мільярди, продаючи повітря

Тимошенко: уряд працюватиме довго, незважаючи на "чехарду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: