Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українським гастарбайтерам доведеться здавати іспити з російської мови

Також трудовим мігрантам слід орієнтуватися в історії Росії та основах російського законодавства.

Президент Росії Володимир Путін доручив федеральним і регіональним властям до листопада ввести для гастарбайтерів обов'язковий іспит з російської мови, історії Росії та основ російського законодавства.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

"Уряду РФ спільно з органами державної влади суб'єктів РФ забезпечити: ведення обов'язкового іспиту з російської мови, історії Росії, основ законодавства РФ для трудящих-мігрантів, за винятком висококваліфікованих фахівців", - йдеться в дорученні Путіна.

Також доручено розробити комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення роботи органів державної влади Російської Федерації з попередження міжнаціональних конфліктів, включаючи створення ефективних механізмів їх врегулювання і проведення системного моніторингу стану міжнаціональних відносин.

Крім того, уряд РФ має до грудня 2012 року підготувати і подати проекти нормативних правових актів, спрямованих на посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення вимог міграційного законодавства Росії.

Путін доручив до 1 червня 2012 р. підготувати пропозиції про утворення при Президентові Російської Федерації ради з питань міжнаціональних відносин, а також розробити та затвердити Стратегію державної національної політики Російської Федерації.

Нагадаємо, 22 листопада 2011 року Держдума Росії прийняла в першому читанні закон "Про правове становище іноземних громадян у РФ", який регламентує обов'язкове знання російської мови для іноземних трудових мігрантів. Відповідно до запропонованих поправок до чинного закону, мігранти, що приїжджають до Росії на роботу в сферах ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування, повинні будуть документально підтверджувати знання російської мови.

За даними Федеральної міграційної служби, кількість трудових мігрантів у Росії становить від 4 до 6 млн осіб, зокрема, з України від 1 до 3 млн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції