Українським політв'язням обіцяють сплачувати щомісячну стипендію

Розмір стипендії складає три прожиткових мінімума.

Громадяни України, незаконно утримувані Російською Федерацією, зокрема у Криму та ОРДЛО, зможуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Допомога буде надаватись у вигляді щомісячної стипендії в розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

Зазначається, що отримання стипендії врегульовано указом Президента України "Про державні стипендії імені Левка Лук'яненка". Згідно з документом, виплата стипендії бранцям Кремля здійснюється у період незаконного затримання, утримання та протягом одного року після звільнення. Крім того, виплата здійснюється незалежно від розміру одержуваної стипендіатом заробітної плати, пенсії або інших соціальних виплат.

Нагадаємо, росіяни і представники окремих районів Донецької і Луганської області зірвали пропозицію України по звільненню заручників і політв'язнів, яке українська сторона готова була провести 27 грудня.

Відео "Порожні стільці": кого готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля

Два десятки росіян і понад 60 сепаратистів готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля та заручників самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Про це одна з учасниць мінського процесу Ірина Геращенко розповіла під час акції "порожні стільці". Цей захід у світі проводять з 80-х років минулого століття - він присвячений заґратованим митцям. Цього року на Михайлівську площу у столиці принесли сотню стільців. 

"Порожні стільці": кого готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів