Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українським прикордонникам пропонували 900 доларів і 10 тисяч рублів хабара. Жоден не погодився

Хабарі пропонували громадяни Молдови і громадянин Нігерії.

Українським прикордонникам в різних пунктах пропуску протягом дня пропонували хабарі за непритягнення до відповідальності і потрапляння на територію України незаконним способом.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби.

Перший випадок стався в аеропорту "Бориспіль". Громадянин Нігерії пропонував співробітнику ДПСУ 900 доларів за потрапляння на територію України без законних підстав. Службовець відмовився. За діло взялася поліція, слідчі дії тривають.

Інша ситуація трапилася на прикордонному пункті "Бачівськ" на Сумщині. Двоє громадян Молдови, чоловік та дружина, пропонували українському прикордоннику 10 тисяч російських рублів за непритягнення до відповідальності.

"Як з’ясувалося, в паспортах подорожувальників, чоловіка та жінки, прикордонники виявили підроблені відмітки Держприкордонслужби про перетинання кордону України", - йдеться у повідомленні.

Поліція розглядає повідомлення про виявлення кримінального правопорушення, громадян Молдови доправили до компетентних органів.

Нагадаємо, у відповідь на відмову у в’їзді до України 35 ізраїльтянам в аеропорту "Бориспіль" Ізраїль не впустив до країни цілий пасажирський літак із 140 українцями. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції