Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український Ан-178 перевершив Boeing на авіашоу в Фарнборо

Літак вразив коротким розбігом і фігурами вищого пілотажу.

У передмісті Лондона відкрилася ювілейна, 50-та авіаційна виставка Farnborough. Найновіші та найперспективніші літаки з усього світу ревуть потужними реактивними двигунами, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одразу ж після відкриття у небо здімаються пасажирські лайнери, котрі в повітрі витворяють таке, чого ніколи не побачиш у звичайному аеропорті – круті віражі, гірки. За "Боїнгами" та "Аеробусами" у небо над Фарнборо  здіймається український Ан-178. Пілоти Спасібо та Мосін відривають багатотонну машину від злітної смуги усього за 600 метрів – "Боїнги" так не змогли. Проходи, розвороти, крени під 100 градусів, прохід на мінімальній швидкості  у 180 км/год і посадка на 550 метрах – пілоти щасливі, а глядачі вражені цією демонстрацією. "Літак, у котрий ми вклали душу, серце у створення, розробку. І це наша гордість", - зізнався пілот-випробувач ДП "Антонов" Володимир Мосін.

ВідеоУкраїна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

У Лондоні відкрилася ювілейна 50-а авіаційна виставка. Цього року Україна демонструє транспортник "Ан-178" та оновлену лінійку своїх літаків. 

Україна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

Крім Ан-178 "Антонов" представляє на виставці цілу лінійку нової техніки. "Ми хочемо представити три моделі нової генерації. Це модернізовані моделі "Антонова" з імпортними двигунами. Ми зараз приглядаємо основні системи безпеки, котрі будуть установлені. Я вважаю, що це буде прорив", - розповів президент ДП "Антонов" Олександр Донець.

Кілька годин українці провели в переговорах із турками, котрі серйозно зацікавленні у випуску нового Ан-188. Це амбітний та дорогий проект, тож представники двох країн роздумують, як залучити інших партнерів. "Антонов" уже стоїть одним кроком в інтеграції у світове авіабудування, і літак Ан-188 є одним із цих кроків", - запевнив віце-президент ДП "Антонов" Юлій Кисельов. Переговори триватимуть протягом усього часу проведення авіашоу у Великій Британії.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції