Перейти до змісту
Український блокпост біля Бахмутки продовжує виживати в оточенні "донських казаків"

Український блокпост біля Бахмутки продовжує виживати в оточенні "донських казаків"

Підкріплення технікою було розстріляне із засідки, до "котла" прорвався лише БТР із боєприпасами.

Важкою для українських воїнів залишається ситуація на блокпостах поблизу Сєверодонецька на Луганщині. Позиції сил АТО обстрілюють "донські казаки", один із блокпостів уже другу добу тримається в оточенні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бійці на сусідніх позиціях обурені офіційною інформацією РНБО про деблокаду. Учасники АТО кажуть, що в оточенні їх побратимам не вистачає їжі та води, а інформація про підкріплення не відповідає дійсності.

Очевидці кажуть, що кілька бронемашин спробували проїхати на підмогу, однак їх розстріляли із засідки. Військові визнають, що втрати в боях дуже великі.

"Тут взагалі нікого немає, ніхто не може під'їхати. Шкода тих хлопців, які не мають ні води, ні їжї. Там вдалося вчора одному БТР пробитися, боєприпасів трохи підвезли, але на скільки вистачить – невідомо. Звернення особисто до керівництва Нацгвардії. Будь-ласка, приїдьте, побудьте хоч одну добу в тих окопах, в яких ми знаходимось, і потім робіть висновки", - просить боєць із сусіднього з атакованим блокпосту.

Відео Бої на трасі Бахмутка продовжуються

Місцеві воїни кажуть, що їхні позиції обладнані з неякісних матеріалів, котрі легко руйнуються при обстрілах. А давати гідну вогневу відсіч нападникам немає чим – відсутня зброя. Супроти танків і артилерії ворога в наших бійців є лише автомати і гранатомети.

"Ми кажемо, дайте нам артилерію. Поки вони по нас луплять, ви звідти лупіть туди! Ні, терпіть", - розповів один із учасників АТО.

Вдень окрім атакованого великими силами блокпосту на Бахмутці казаки обстріляли ще й сусідні українські блокпости. Вогонь вівся дистанційно, переважно з мінометів. Серед військових є кілька поранених.

Як уже повідомлялося, через бої і провокації "казаків" закрили трасу Бахмутівка.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин