Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хлопець традиційно не використовував жодного страхування.

Український руфер Григорій Мустанг, відомий тим, що розфарбував у кольори українського прапора зірку на багатоповерхівці у Москві, опублікував лячне відео з верхівки колеса огляду у Тблісі (Грузія). 

На 4-хвилинному відео видно, як він вилазить на атракціон, зазирає в одну з кабінок та ходить краєм споруди. Розташоване колесо огляду в парку на горі Мтацмінда, а його висота – 62 метри.

"Тут мокре все", - каже Мустанг на відео і згодом пританцьовує.

Нагадаємо, вранці 20 серпня 2014 року український руфер, відомий як Григорій Мустанг, вивісив на шпилі висотки у Москві український жовто-синій прапор розміром 3 на 6 метрів і зафарбував синьою фарбою верхівку зірки, яка вінчає шпиль будівлі. Після затримання московської поліцією непричетних до справи людей, Мустанг взяв відповідальність на себе, заявивши, що затримані невинні.  Він представив російським слідчим  докази своєї причетності до цього інциденту, однак російські правоохоронці затримали інших руферів, які свою вину повністю заперечують. Таганський суд  Москви виправдав чотирьох бейсджамперів, які проходили у справі про фарбування зірки. Водночас ще одного руфера суд ухвалив позбавити волі на строк два роки і три місяці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції