Український фільм про Революцію гідності отримав спеціальний приз американської телеакадемії

Нагородою відзначають стрічки, які "надихають, підвищують обізнаність та мотивують до змін".

Документальна стрічка "Зима в огні" отримала спеціальний приз The Television Academy Honors від американської телеакадемії. Ця нагорода є традиційною відзнакою для стрічок, які, на думку телеакадеміків, "надихають, підвищують обізнаність та мотивують до змін". Про це повідомляє Cultprostir.

"Від імені моєї країни та всієї міжнародної команди, яка працювала над фільмом, я дуже вдячний за цю нагороду. Революція гідності багато чому мене навчила і я прагнув задокументувати її та показати світові. Ця відзнака дуже важлива для України, що продовжує свою боротьбу. Я хотів би присвятити цю нагороду усім тим, хто віддав своє життя за свободу", - сказав режисер фільму Євген Афінєєвський у своїй промові на церемонії нагородження.

Зазначимо, "Зима в огні" - фільм, знятий у копродукції України, США та Великобританії. На церемонії співпрацю назвали унікальним краудсорсінговим досвідом створення картини. Уперше в історії нагороди команді вручили декілька кришталевих глобусів.

"Один залишиться у американських колег, два інших - вже на шляху до України", - розповіла Cultprostir Ліна Клебанова, одна з українських продюсерів фільму. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: