Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український каскадер виконав небезпечний трюк між двох авто на швидкості 70 км за годину

Сильний вітер ледь не завадив виконанню

Перелізти з одного автомобіля на інший, стати на руки у віконному отворі на швидкості в 70 кілометрів за годину – одеський каскадер Євген Калінін, який повторив шпагат між двома авто голлівудського актора Ван Дама, так замахнувся на національний рекорд, йдеться в ТСН.16.45.

Свого часу Євген вирішив не лише повторити акробатичний трюк голлівудської зірки Жан Клода Ванн Дама зі шпагату між двома вантажівками, але і ускладнити його. Втримати на одному рівні легковики з потужними моторами було вкрай важко, ще важче на кілька секунд зафіксувати шпагат. Нині ж каскадер вирішив: жодних копіювань — лише власні трюки. Спочатку тренувався без глядачів, і от нарешті готовий виконати привселюдно. Треба не лише стати в стійку на руках під час руху, але і зафіксувати цей процес на відео. Тож обидві автівки обладнують камерами.

Каскадерський трюк він виконує на недобудованому шматку траси неподалік Одеси. Спочатку обидва авта тренуються їхати поруч  абсолютно синхронно. Аби унеможливити помилку, роблять кілька спроб.

«Найважче було сфокусуватися на ньому, щоб йому все підійшло. Найголовніший трюк виконував він, відповідно на цьому весь акцент був і вся увага. Другий водій молодець - він підлаштовувався під перший автомобіль і зробив найголовнішу роботу», - каже один з водіїв Олег.

Для трюку позашляховики набирають швидкість, каскадер стає на руки. Все виконує з першої спроби, вдало, але вже на фініші Женя зізнається: «Виставили щоглу, і зустрічний вітер дуже сильно заважав. Я навіть трохи не впав там, але благо сконцентрувався і все добре вийшло. На такій швидкості були б наслідки, благо втримався».

Наступного разу на виконання небезпечного трюку обіцяє запросити представників національного реєстру рекордів. Бо впевнений, що такого ще в Україні не робили.

Кореспондент Сергій Осадчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції