Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український консул планує відвідати політв’язнів Дудку і Бессарабова

Їх етапують до російських колоній.

Виконувач обов’язків консула України у російському місті Ростов-на-Дону Тарас Малишевський заявив, що планує відвідати за першої ж нагоди українських політв’язнів Володимира Дудку та Олексія Бессарабова.

Про це він розповів "Крим.Реалії".

"Підтверджую, відвідаємо за першої можливості", - сказав Малишевський.

Раніше стало відомо, що Дудку та Бессарабова етапували до Ставропольського краю Росії та помістили в різні колонії. За словами сина Дудки Ілля Каверникова, його батько перебував у жахливих умовах під час етапування, через це у нього значно погіршився стан здоров'я.

Нагадаємо, 9 листопада 2016 року в Севастополі співробітники підрозділу ФСБ РФ, незаконно утвореного в окупованому Криму, затримали трьох громадян України - Штиблікова Дмитра Анатолійовича, Бессарабова Олексія Євгеновича і Дудку Володимира Михайловича.

Уже наступного дня, 10 листопада, обвинувачених у плануванні терактів на різних об'єктах півострова взяли під варту на 2 місяці. У Міноборони України спростували заяву ФСБ про затриманих в Криму нібито українських диверсантів і наголосили, що їх немає на окупованому півострові. Там також розпочали кримінальне провадження через викрадення українців. 

У квітні 2019 року так званий суд в анексованому Севастополі засудив політв’язнів Володимира Дудку та Олексія Бессарабова до 14 років позбавлення волі. Дудка і Бессарабов не визнавали і не визнають своєї провини, вони вважають справу сфальсифікованою.

Відео Верховний суд Росії залишив без змін вирок політв'язням Володимиру Дудці та Олексію Бессарабову

Севастопольців засудили в квітні. Росіяни звинуватили їх у підготовці диверсій на замовлення української розвідки. Колишніх українських військових, які вийшли в запас задовго до анексії Криму - Дудку, Бессарабова та їхнього друга Дмитра Штиблікова затримали в 2016 році.  

Верховний суд Росії залишив без змін вирок політв'язням Володимиру Дудці та Олексію Бессарабову

Залиште свій коментар

Вибір редакції