Український кордон посилять бойовою технікою та спецпідрозділом гелікоптерів

Український кордон посилять бойовою технікою та спецпідрозділом гелікоптерів

Фото: УНІАН

Загін летючих бойових машин має з'явитися вже за місяць.

Українській кордон цього року посилюватимуть. Щільність захисту підвищуватимуть новою бойовою технікою та підготовкою мобільних груп прикордонників. Допомагатиме їм спеціальний підрозділ гелікоптерів. Про новий загін літальних бойових машин детально не розповідають, відомо лише, що з бюджету на нього вже виділили один 1,3 млрд грн, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

На українському кордоні посилять щільність захисту

На українському кордоні посилять щільність захисту

В умовах війни з Росією прикордонників нині готують, як військовий бойовий підрозділ. Уже цього року кількість мобільних груп та щільність захисту на кордоні збільшать.

Цьогоріч прикордонникам із бюджету виділять 9 млрд гривень і допомогу спеціального підрозділу гелікоптерів. Загін летючих бойових машин має з'явитися вже за місяць. Він допомагатиме і військовим, і поліції.

"Він буде обладнаний гелікоптерами вітчизняними та марки Airbus і на цих гелікоптерах буде відповідне обладнання", - розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Поки що контрабандистів та бойовиків ганяють по кордону українські безпілотники "Спектатор". За рік навчальний центр підготував сім екіпажів: півтисячі бойових вильотів і жодного втраченого дрона.

На пунктах перетину українського кордону налаштовують системи біометричного контролю. Росіяни та іноземці із інших "ризикованих" країн з нового року наповнюють бази даних відбитками пальців. 42 тисячі росіян уже верифіковані і це ще один спосіб захисту кордону від потенційних загроз.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація