Український літак АН-2-100 встановив новий світовий рекорд

Дата публікації
Перегляди
8132
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Літак підняв найбільшу вагу для цього класу.

Український літак АН-2-100, який є сучасною модифікацією легкого біплана АН-2 11 квітня на території льотно-випробувальної бази держпідприємства Антонов в смт Гостомель встановив світовий рекорд з підняття найбільшої ваги для цього класу літаків.

Літак підняв вантаж рекордної для свого класу ваги в 3202 кг на висоту 2700 м, повідомили у прес-центрі підприємства.

 

Зауважимо, що максимальне комерційне навантаження Ан−2−100 складає 1500 кг.

"Спробу встановити рекорд здійсив екіпаж льотчиків−випробувачів

Український літак Ан-2 встановив світовий рекорд

Український літак Ан-2 встановив світовий рекорд

"ДП Антонов: командир Сергій Тарасюк та другий пілот Валерій Єпанчинцев. Цей екіпаж відомий, зокрема, завдяки експедиції на літаку Ан−3 на Південний Полюс, де льотчики встановили прапор України", – йдеться у повідомленні.

В заходах з нагоди випробувального польоту Ан−2−100 взяли участь керівники підприємств авіаційної галузі України та корпорації "Українська авіабудівна компанія".

Зазначається, що Ан−2−100 призначений для пасажирських, вантажних та змішаних пасажирсько−вантажних перевезень на місцевих повітряний лініях. Він здатен автономно експлуатуватися на невеликих аеродромах, у широкому діапазоні висот аеродромів, за простих та складних кліматичних та метеорологічних умов.

Нагадаємо, українсько-саудівський вантажний літак АН-132D, сьогодні в п'ятницю, 31 березня, з київського аеродрому "Святошин" здійснив перший політ. Відзначимо, що літак пролетів маршрутом із аеродрому "Святошин", що в Києві, до аеродрому "Київ-Антонов", що в Гостомелі. 

Наступна публікація