Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український льотчик отримав 12 років в'язниці за державну зраду

Військовий позбавлений звання майора.

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області засудив до 12 років позбавлення волі військовослужбовця однієї з військових частин, визнавши його винним у державній зраді. 

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Слідством було встановлено, що засуджений передав представникам Російської Федерації повну інформацію про план польоту військового літака-розвідника, яка була державною таємницею. Це дало змогу росіянам "спланувати заходи з протидії та зменшити результативність виконання спеціального завдання".

Окрім того, під час виконання спеціального польоту обвинувачений відмовився виконувати вимогу штурмана екіпажу скерувати літак по запланованому курсу і ухилився від маршруту. Порушивши режим "мовчання", льотчик намагався встановити контакт з невідомими особами і направив літак до лінії державного кордону з Росією. 

Але без будь-якої можливості самостійно дістатись до аеродромів на території сусідньої держави зрадник вимушений був здійснити посадку літака на заплановану лінію польоту. 

Згідно з рішенням суду, війського не лише позбавили волі строком на 12 років, але і військового звання "майор".

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв, що близько 730 посадових осіб, очевидно, скоїли державну зраду.

"Я кажу про так званих "прокурорів" Криму у складі Росії, про депутатів, які голосували про відторгнення Крим. Сьогодні закон про призначення Луценка, який так багато критикували, дає можливість притягувати цих людей до заочного засудження", - наголосив генпрокурор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції