Українській молоді спростили поїздки в Канаду

Україна та Канада підписали угоду щодо мобільності молоді. Відтепер молоді канадці та українці зможуть більш вільно подорожувати та працювати в країнах.

Україна і Канада підписали меморандум щодо молодіжного обміну.

Меморандум був підписаний в рамках візиту прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера до Києва.

"Сьогодні ми підписали угоду щодо мобільності молоді, і це дозволить молоді як Канади, так і Україну більш вільно подорожувати з однієї країни в іншу, а також працювати в наших країнах", - зазначив Харпер на спільній з президентом Віктором Януковичем.

У свою чергу, президент України зазначив: "Я впевнений в тому, що сьогоднішній крок, який ми зробили щодо лібералізації візового режиму, - лише перший крок на цьому шляху. Надалі нам потрібно істотно активізувати цю роботу і досягти мети - безвізового режиму між нашими країнами".

Головна мета Меморандуму - сприяння обміну молоді, яка буде отримувати кращі можливості для подорожей, проживання і роботи в приймаючій країні.

Нагадаємо, Україну 25 жовтня з офіційним візитом відвідує прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер.

В рамках візиту заплановані українсько-канадські переговори у розширеному складі під головуванням президента України та прем'єр-міністра Канади та церемонія підписання українсько-канадських двосторонніх документів.

Читайте також:

В Україну прилетів прем'єр-міністр Канади

Україна підпише план по безвізовому режиму з ЄС за місяць

Україна і Словаччина скасували консульські збори

Польські візи для українців подешевшають

ВідеоУкраїнській молоді спростили поїздки в Канаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: