Український пілот отримав визнання на міжнародному авіапоказі у Словаччині

Олександр Оксанченко став найкращим у виконанні фігур вищого пілотажу

Український льотчик, єдиний, хто у нас допущений до виконання фігур вищого пілотажу на малій висоті Олександр Оксанченко, отримав визнання на міжнародному авіапоказі у Словаччині, йдеться в ТСН.12.00.

Бійці Військово-Повітряних сил Збройних сил України виступили там напередодні.

Честь обирати найкращого мали тамтешні глядачі і саме вони, за результатами дводенного виступу, визнали демонстраційні фігури нашого військового льотчика Оксанченка у повітрі - найкращими.

Він здивував публіку оновленою програмою. До фігур вищого пілотажу фахівець додав кілька нових елементів, а також ускладнив програму ефектними зв'язками типу косих петель під 90 градусів. Переможець отримав від командувача Повітряних Сил Словаччини спеціальний трофей.

Український льотчик отримав визнання на міжнародному авіапоказі у Словаччині

Олександр Оксанченко єдиний, хто у нас допущений до виконання фігур вищого пілотажу на малій висоті. Бійці Військово-Повітряних сил Збройних сил України виступили там напередодні. Честь обирати найкращого мали тамтешні глядачі і саме вони, за результатами дводенного виступу, визнали демонстраційні фігури нашого військового льотчика Оксанченка найкращими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: