Український політв’язень Балух привітав митрополита Епіфанія з отриманням Томосу

Кримчанин наголосив, що автокефалія ПЦУ має величезне історичне значення.

Український політв’язень Володимир Балух, утримуваний у колонії в окупованому Криму, привітав митрополита Київського і Всієї України Епіфанія з наданням автокефалії Православній церкві України.

Текст звернення українця оприлюднила на своїй сторінці у Facebook "Кримська правозахисна група".

"Шановний пане Предстоятелю Митрополит Київський і всієї України, Владико Епіфаній! Дозвольте привітати Вас, а в Вашій особі і всіх священослужителів, прихожан і простих мирян Канонічного Православ’я України із знаковою історичною подією – поверненням автокефалії нашій Святій Церкві!”, – сказав Балух.

На думку активіста, Томос про автокефалію Православної Церкви України має величезне історичне значення, а природна і непоказова духовність споконвіку є невід’ємною чеснотою українського народу і стрижнем омріяної державності України.

"Свято вірю, що по храмах відтвореної під Вашим проводом Церкви із непідробною щирою вдячністю віряне повторюватимуть стале "…Славне торжество пророка твого, Господи, через церкву показало небо, тому з людьми веселяться ангели. Його молитвами, Христе Боже, в мирі провадь життя наше, щоб ми співали Тобі: алилуя. З глибокою повагою до Вас і вірою в благість обраного шляху! Щиро Вас! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!" - додав він.

Про це стало відомо після відвідування адвокатом Володимира Балуха в керченській колонії. “Шановний пане Предстоятелю...

Опубликовано Crimean Human Rights Group Вторник, 8 января 2019 г.

Нагадаємо, 5 липня так званий суд засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів.

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

Зазначимо, раніше Балух також привітав українців зі створенням Помісної церкви. Чоловіка в ув'язненні вкрай хвилювала тема створення єдиної Православної церкви.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів