Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український політв'язень Балух сподівається на обмін - адвокат

Балух стоїть у списках на обмін уже близько двох років.

Український активіст із Криму Володимир Балух, який перебуває в російській колонії, розраховує на звільнення за списками ув'язнених, якими нещодавно обмінялися омбудсмени України і Росії.

Про це розповіла адвокатка Ольга Дінзе, пише Крим.Реалії.

"Він у курсі [про зустріч Денісової й Москалькової] і дуже сподівається на обмін. Наскільки мені відомо, то Балух стоїть у списках на обмін уже близько двох років. Відповідно, якби була технічна і політична воля, то його обміняли б уже давно. Чи буде політична воля до виборів до Верховної Ради в Україні – я не знаю. Також, як і те, чи ввійде він у число тих, хто підлягає обміну або якійсь іншій юридичній процедурі – я теж не знаю. Але в списках він є", – сказала Дінзе.

Нагадаємо, 11 червня уповноважена України з прав людини Людмила Денісова зустрілася із уповноваженою з прав людини в Росії Тетяною Москальковою. Вони домовилися про створення робочої групи зі звільнення полонених.

Відео Українському політв'язню Володимиру Балуху терміново необхідна медична допомога

Стан його здоров'я погіршується, а незалежних медиків до нього в колонію не допускають. У Балуха проблеми із нирками, та ще й посилилися набряки. Незаконно ув'язненому українцеві неможливо доставити навіть необхідні після голодування продукти. Поки вдалося передати лише нові окуляри.  

Українському політв'язню Володимиру Балуху терміново необхідна медична допомога

Залиште свій коментар

Вибір редакції