Український правозахисник розповів, за що його затримали в Мінську

Мінська міліція оточила офіс правозахисної організації, заявивши, що шукає вибуховий пристрій. Співробітники правоохоронних органів вилучили паспорти у кількох осіб.

Українського правозахисника Володимира Чемериса, який брав участь у конференції з прав людини в Білорусі, мінська міліція затримала під приводом боротьби з тероризмом.

У середу члена Української Гельсінської спілки Володимира Чемериса, який брав участь у презентації доповіді з прав людини, кілька годин утримували в міліції разом з іншими учасниками конференції.

По телефону з Первомайського райвідділу міліції Мінська Чемерис розповів: "Працівники міліції захопили офіс організації "Весна", не впустили нас туди, ми провели презентацію просто на вулиці. Після того, як журналісти розійшлися, мене – українського громадянина – і ще п’ятьох як мінімум російських громадян та одного громадянина Білорусі було затримано. Як нам пояснили, в Білорусі недавно відбувся теракт і тому білоруські правоохоронці перевіряють всіх підозрілих осіб".

У середу ввечері мінська міліція оточила офіс білоруської правозахисної організації "Весна", заявивши, що шукає вибуховий пристрій.

До міліції, за словами її співробітників, надійшов сигнал, що в будівлю проносили "підозрілі коробки". Співробітники правоохоронних органів вилучили паспорти у кількох осіб, як було сказано, "з метою з’ясування законності їхнього перебування в Білорусі".

Читайте також:

Українського правозахисника затримали у Мінську у зв'язку з терактом в метро

Могильов запевнив, що затримані у міліції помирають самі по собі

США розкритикували Україну за порушення прав людини

ВідеоБілоруське право

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: