Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український ринок вакансій зростає: активно наймають студентів та фахівців-початківців

Кількість робочих місць, які потребують спеціалістів, протягом поточного року збільшилась на 20%.

Весна принесла пожвавлення на українському ринку праці. В Україні він виріс на одну п'яту від початку року. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1". 

Кількість вакансій на кінець березня поточного року збільшилась на 20% порівняно з січнем. Основний запит на нових фахівців -  у великих містах Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Львівської областей та Києві.

Приріст пропозицій є у сферах продажів, маркетингу, реклами, управління персоналом. Зараз працедавці почали активно запрошувати на роботу студентів та фахівців-початківців.

Нагадаємо, Національний банк оцінює грошові перекази від трудових мігрантів в 11 мільярдів доларів за підсумками 2018 року. У 2019 році, на думку експертів, українці перерахують рідним на $600 млн більше. 

ВідеоУкраїнські студенти починають активно шукати заробіток на літні канікули

Навчальний рік студентів підходить до кінця і до наступного року є вільні три місяці. Як і відпочити, і заробити – молодь замислюється вже сьогодні. А на ринку вакансій з’являється багато сезонних пропозицій. Рекрутери нагадують, що літо є чудовою можливістю і підзаробити, і спробувати себе в чомусь новому. 

Українські студенти починають активно шукати заробіток на літні канікули

Залиште свій коментар

Вибір редакції