Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український старшокласник досяг успіху на міжнародній учнівській олімпіаді в Японії

В активі хлопця одразу дві медалі – срібна і бронзова.

Учень 11-го класу з Рівненщини Максим Кіпранишин виборов бронзову медаль на змаганнях міжнародної учнівської олімпіади, а також отримав срібну нагороду за найкращу презентацію дослідницького проекту. Визнання він здобув у Японії, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

"Радий був, здивований", - зізнається старшокласник. У Японії змагався з конкурентами із 26 країн світу. Бронзова медаль у нього за знання географії. Срібло – за командний проект про тектонічні розломи. Його Максим розробляв спільно зі школярами кількох континентів.

Відео Учень з Рівненської області прославив українських учнів на весь світ у Японії

У школі успіху свого вихованця не здивовані. Максим уже кілька років перемагає майже на всіх обласних олімпіадах із різних предметів. Став кращим і на всеукраїнській. "Це талановита дитина. Бог його обдарував унікальною пам'яттю! Прекрасним мисленням. Критичним мисленням. Він неординарна особистість. Він має гарні, прекрасні знання з інших базових дисциплін. Природничого циклу, математичного циклу", - пояснює вчителька Тетяна Семенюк.

Мама пишається своїм сином. Каже – у них звичайна родина, ніяких особливих умов Максиму не створювали, та й за книжками надмір він не засиджується. "Щоб сказати, що він сидить і робить уроки – в нього такого нема. Сину, кажу, що ж ти уроки зовсім не робиш? Він – мама, все нормально", - розповіла мати хлопця.

За успіх у Японії Максим отримав від міста грошову премію. І вперше в житті за свої гроші купив телефон.

Нещодавно прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проанонсував збільшення фінансування освіти в наступному році на 10 мільярдів гривень. За його словами, ці гроші - інвестиції в майбутнє України.

Кореспондент ТСН Лариса Лісова

Залиште свій коментар

Вибір редакції