Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український суд заарештував судно-земснаряд, яке видобуває пісок для будівництва моста біля Керчі

Судно належить російській компанії з Туапсе.

Прокуратура Автономної Республіки Крим, що підпорядкована Генпрокуратурі України, здійснює процесуальне керівництво за фактом здійснення незаконного видобутку піску в районі Каркінітської затоки Чорного моря (заповідник "Лебедині острови") на анексованому Росією півострові.

Незаконний видобуток проводить судно-земснаряд з портом приписки в російському місті Туапсе та належить компанії Trans Services Maritime. Про це у Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"В традиціях РФ крадений пісок використовують для незаконного будівництва Окупантського мосту в районі Керчі. Водночас, кампанія-розкрадач без жодних проблем сумління веде свій бізнес, зокрема, іншими суднами, що регулярно заходять на територію України", - зазначив Луценко.

Для відшкодування збитків у цьому кримінальному провадженні сьогодні, 10 квітня, слідчий суддя своєю ухвалою задовольнив клопотання прокуратури АР Крим щодо арешту судна російської компанії. Щоправда, яким чином його арештують на анексованій території, генпрокурор не уточнив. Судових виконавців, які підпорядковані Києві, на півострові немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції