Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український велетень мріє знятися зі Сталоне і повернутися жити до України

Через безробіття ще 15 років тому найвищий чоловік України виїхав до Колумбії.

Найвища людина України Віктор Заболотний приїхав до Миколаєва. Його зріст 2 метри 30 сантиметрів. 15 років він жив і працював в Латинській америці. Там він знаменитість - бере участь у шоу-програмах, виступає у цирку, знімається у серіалах, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Віктор Заболотний залишається громадянином України. У 90-х роках він був відомим баскетболістом. Грав у збірних Києва, Львова, Миколаєва. Тут залишились його друзі та рідні.

Велетень приймає журналістів своїй миколаївській квартирі і вибачається за невлаштоване житло. У квартирі не жив 15 років. Утім, каже із задоволенням тепер висипається в своєму колись зробленому на замовлення великому ліжку. Бо, в Колумбії, де тепер живе, спить на стандартному.

Віктор Заболотний народився в селі на Чернігівщині. До 8 класу був звичайного зросту. Але за літні канікули виріс на 33 сантиметри. І в 9 класі вже мав зріст 213 сантиметри.

Батьки відправили хлопця до Києва, грати в баскетбол. У хлопця, як виявилося, талант. Далі успішна кар'єра баскетболіста. І безробіття 90-х. Аж тут дзвінок з Еквадору. І Віктора Заболотного запросили на роботу до цирку в далеку Латинську Америку – грати велетня на імя Миколай. Тепер його там знають усі.

Відео Найвища людина України приїхала до рідного Миколаєва

Дружина Віктора колумбійка. Називає її економ-варіант - за зрісту в метр шістдесят. Вона його імпресаріо. Бо останнім часом Віктора стали запрошувати в серіали. Жартує – не за горами і Голлівуд.

"Може побачать серіал. Зі Сталоне побитися в "Роккі-10" знятися", - жартує чоловік.

За 15 років Україна сильно змінилася, каже Віктор, на краще. За Україною сумує. Боляче переживає нинішні події. Мріє назавжди повернутися додому. Привезти сюди дружину і народити дітей. Аби лишень була робота.

Залиште свій коментар

Вибір редакції