Український єврейський комітет засудив дії партії «Свобода»

Свободівців порівняли з гітлерівцями

Український єврейський комітет рішуче засуджує дії черкаської організації партії "Свобода", яка оголосила про початок безстрокової акції "Умань без хасидів".

"Свобода" оголосила про початок акції проти євреїв саме в дні 70-ї річниці Бабиного Яру.

"У перекладі на звичайну мову така акція означає "України без євреїв" або, як говорили в гітлерівській Німеччині, "Юденфрай", - заявляють у комітеті.

Лідери "Свободи" і раніше не приховували своєї нацистської ідеології. Для Умані це теж не нове явище. Єврейський святий, рабин Нахман, заповідав поховати себе в Умані саме тому, що там поховані тисячі євреїв загиблих в результаті погромів в 17 столітті, а пізніше, вже в столітті 20-му, в полум'ї Голокосту в Умані знову загинули тисячі євреїв, винних лише в своєму походженні, відзначають в Українському єврейському комітеті.

Український єврейський комітет - міжнародна організація, створена групою впливових українських євреїв, членів парламенту, бізнесменів, активістів громадських організацій у відповідь на зростання антисемітизму та ксенофобії в Україні та в усьому світі. Комітет є громадською організацією, яка виступає на захист інтересів єврейської громади України та єврейських громад світу, проти антисемітизму та ксенофобії, на захист прав кожної людини в незалежності від його віросповідання і походження, кольору шкіри і національності і на захист принципів демократії. Президентом Українського єврейського комітету є народний депутат Олександр Фельдман.

Читайте також:

"Свобода" оголосила початок кампанії "Умань без хасидів"

На Новий рік хасидів в Умані охоронятимуть 400 міліціонерів

В Умані місцеві б'ються з хасидами

Для хасидів в Умані напишуть спеціальний закон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: