Українсько-польський фільм про життя кримських татар здобув перемогу на кінофестивалі

Режисерами стрічки стали Анила Астрід та Тарас Дронь.

Документальний фільм польських і українських режисерів "Коли цей вітер стихне", котрий розповідає про життя кримських татар після анексії півострова здобув перемогу на фестивалі.

Стрічка перемогла у категорії "найкращий студентський документальний фільм" на міжнародному кінофестивалі в Амстердамі IDFA.

Юзери у Мережі активно вітають режисерів та команду фільму із почесною нагородою.

Фільм розповідає про кримсько-татарську родину, яка живе на території окупованого Криму. Чотири особисті історії, труднощі, які спіткають сім'ю, що вимушена жити під постійним пресом політичного режиму, викликають щире співчуття та сильні емоції.

Проте, головним мотивом фільму, за словами режисерів, не є сам режим.  "Коли цей вітер стихне" — це проекція на долі простих людей, які просто хочуть жити на своїй землі, любити та мати сім'ї.

Журі фестивалю вразили історії про кримсько-татарські сім'ї.

"Це універсальна історія про людей, їхні стосунки, про любов. Фільм розповідає про родини кримських татар, які проживають в окупованому Криму, і демонструє, наскільки ці люди гарні", - розповіла режисер фільму Анила Астрід.

Нагадаємо, міжнародний фестиваль документального кіно в Амстердамі — найбільший світовий фестиваль документального кіно, який щорічно проводиться з 1988 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: