МЗС Росії викликав посла України "обговорити проблеми"

Раніше Росія відклала міжурядові консультації з Україною, пояснюючи це спільною газовою декларацією України та Євросоюзу.

У вівторок, 24 березня, відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна з послом України в Росії Костянтином Грищенком.

Про це повідомила прес-служба МЗС Росії.

"Були розглянуті актуальні питання двосторонніх російсько-українських відносин, у тому числі проблеми, що виникли в зв'язку з підсумками Міжнародної конференції, що відбулася в Брюсселі, ЄС – Україна по інвестиціях для модернізації ГТС України", - йдеться в повідомленні.

Відбулося також обговорення графіка майбутніх міжвідомчих контактів.

Раніше повідомлялося, що Росія відкладає міжурядові консультації з Україною. Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що Росія відклала призначені на 8 квітня міжурядові консультації з Україною.

Нагадаємо, 23 березня в Брюсселі відбулася міжнародна інвестиційна конференція з питань модернізації української ГТС. Україна підписала з Євросоюзом спільну декларацію, пообіцявши створити "прозорий" газовий ринок.

У відповідь російська делегація залишила міжнародний інвестиційний форум після оголошення церемонії підписання підсумкової спільної декларації.

Російська влада переконана, що, підписавши угоду про модернізацію української газотранспортної системи, Україна та Єврокомісія проігнорували позицію Росії.

У зв'язку з цим Москва зробила декілька різких заяві запропонувала провести ще один раунд відповідних переговорів.

В свою чергу українська влада стверджує, що підтримує участь Росії у модернізації, але виступає проти її можливих намірів стати співвласником ГТС чи встановлювати ціни на транзит газу територією України.

Читайте також:

Україна підписала спільну газову декларацію з ЄС

Ющенко не хоче ділити газову трубу з Росією

Путін: Росія перегляне відносини з ЄС, якщо її ігноруватимуть

Росія попередила, що через декларацію газ для України може подорожчати
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: