Українському політв'язню Клиху додали до терміну місяць ув'язнення

Так суд покарав українця за "образу прокурора".

Українського політв'язня Станіслава Клиха засудили ще на місяць утримання у в'язниці. Про це повідомляє "Кавказький вузол".

Заводський районний суд Грозного визнав українця винним в "образі прокурора". Клиха засудили до 240 годин обов'язкових робіт, але за однією з норм законодавства замінили роботи ув'язненням строком на 1 місяць.

"Згідно з рішенням суду, Клих "діяв навмисно" і його провина підтверджується показаннями потерпілого та свідків", а також іншими письмовими доказами, у тому числі висновками лінгвістичної експертизи", - повідомляє видання.

Нагадаємо, російське правосуддя вибивало тортурами "екстремістські" покази в українських політв'язнів. Станіслав Клих та Микола Карпюк засуджені російським судом на 20 і 22 з половною роки в колонії суворого режиму. Цей вирок чеченського суду адвокати сподівалися оскаржити в російському Верховному суді, однак вирок залишили в силі.

Українці, пройшовши всі інстанції російських судів, вже підписали документи для подачі позову до Європейського суду з прав людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: