Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українському журналісту заборонили в’їзд до РФ на 34 роки

Ібрагімов пов’язує це зі своєю професійною діяльністю.

Журналіст Тарас Ібрагімов заявив, що отримав від Федеральної служби безпеки РФ заборону на в’їзд до Росії. Вона діятиме до 31 травня 2054 року.

Чоловік уточнив, що йдеться не лише про загальновизнану територію сусідньої держави, але й про окупований нею Крим. "Я безпосередньо пов'язую це зі своєю журналісткою діяльністю і моєю роботою на видання, які активно висвітлюють суди над кримськими татарами в Криму і в Росії", - сказав Ібрагімов.

Він також додав, що не стикався з випадками агресії у свій бік, але конкретних причин заборони відвідувати РФ і територію анексованого українського півострова російські офіційні особи йому не назвали ані в усній формі, ані в письмовому роз’ясненні. Ібрагімов від 2016 року працював у Криму та висвітлював для українських ЗМІ судові процесі, відомі під назвою "справи 26 лютого", справи Ільмі Умерова, "Хізб ут-Тахрір", "українських диверсантів" тощо.

Раніше кримський правозахисник Юнус Машаріпов, якого затримала окупаційна влада півострова, заявив про те, що співробітники Федеральної служби безпеки Росії вибивали зізнання за допомогою нелюдських тортур.

Відео 17 років колонії суворого режиму в Ростові-на-Дону присудили кримськотатарському активісту

Енвер Сейтосманов - фігурант севастопольської "справи Хізб ут-Тахрір", якого безпідставно звинуватили у тероризмі. Саме на такому покаранні наполягали російські прокурори і суд повністю їх підтримав. Захисники Сейтосманова вирок планують оскаржити. Кажуть, що слідчі не надали жодних доказів провини чи причетності засудженого до терактів, а реальною підставою для затримання активіста стали його віра та проукраїнська позиція.  

17 років колонії суворого режиму в Ростові-на-Дону присудили кримськотатарському активісту

Залиште свій коментар

Вибір редакції