Українською економікою керуватимуть фахівці зі сільського господарства

Міністр економіки Цушко та міністр фінансів Ярошенко мають освіту за спеціальністю "економіка і організація сільського господарства". Окрім фахівців зі сільського господарства в новому уряді багато металургів.

Уряд Азарова
AFP
Уряд Миколи Азарова в Раді
Міністр економіки Василь Цушко та міністр фінансів Федір Ярошенко, за даними офіційних біографій, поданих при вступі на посаду, здобули вищу освіту за спеціальністю "економіка і організація сільського господарства".

Цушко закінчив Одеський сільськогосподарський інститут у 1988 році, а Ярошенко -Ворошиловградський сільгоспінститут у 1976 році.

Сільськогосподарську академію закінчував і міністр охорони навколишнього середовища Віктор Бойко. Віце-прем'єр-міністр з питань аграрної політики Віктор Слаута закінчив харківський сільгоспінститут.

Натомість міністр сільського господарства Микола Присяжнюк закінчив Донбаський гірничо-металургійний інститут за фахом інженер-будівельник.

Чимало в новому уряді і фахівців у металургії. Зокрема, віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко, міністр будівництва та регіонального розвитку Володимир Яцуба, та міністр промислової політики Дмитро Колесніков здобували вищу освіту саме в царині металургії.

Цікаво, що 8 з 29 міністрів нового Кабміну народилися в Донецьку або Донецькій області. На другому місці по кількості своїх уродженців в уряді Київ (родом зі столиці 3 міністри, ще 2 народилися в Київській області).

Третє місце ділять Дніпропетровська область (3 нових міністра) і Росія (що також є батьківщиною 3 міністрів). 14 українських областей не мають своїх уродженців у складі нового Кабміну.

Нагадаємо, що 11 березня Верховна рада затвердила склад нового Кабіинету мінстрів на чолі з Миколою Азаровим.

Міністри оприлюднили свої декларації про доходи. Більшість міністрів, незважаючи на достатньо високий рівень особистих доходів, зазначили у декларації про доходи, що отримували від держави істотну матеріальну допомогу.

Зокрема, новому прем’єр-міністру Миколі Азарову, який отримав 225 609 гривень у якості зарплатні і має банківських заощаджень на суму 286 тис. гривень, держава надала допомоги на 37 661 гривень.

З декларацій про доходиміністра культури і туризму Михайла Кулиняка можна зробити висновок, що він живе за межею бідності. Зокрема, його сукупний річний прибуток склав 2 895 гривень і 45 копійок.

Читайте також:

Новий міністр культури живе за межею бідності

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Регіонали очолили енергетичний сектор
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: