Українською економікою керують найгірше в Центральній Європі

Українським політикам нагадали про можливість затяжної багаторічної кризи латиноамериканського зразка.

Президент Ющенко у зверненні до Верховної Ради підкреслив глибину економічної кризи, перед якою постала Україна.

Про це пише Financial Times. Видання стверджує, що українська економіка зазнала найбільшої шкоди у Європі внаслідок міжнародної кредитної кризи.

Газета також зауважує, що промова виявила шкоду, якої зазнала політична стабільність України внаслідок протистояння між українськими керівниками.

Financial Times нагадує, що МВФ, виділивши першу частину багатомільярдної позики Києву, зараз грошей не виділяє через, як сказано, стурбованість дефіцитом українського бюджету і політичним протистоянням.

У авторитетній колонці FT The Lex Column щодо падіння ВВП в Україні на 25-30%, саркастично зауважили, що, аби зменшити економіку на третину, треба таки попрацювати.

Автори пишуть, що економікою України керують найгірше з поміж центральноєвропейських сусідів, але зауважують, що іншим країнам регіону також загрожує шлях від фінансової кризи до економічної, звідти до соціальної кризи, і до політичної.

The Lex Column радить політикам та урядовцям в Україні та інших східноєвропейських державах зважати на можливість затяжної багаторічної кризи латиноамериканського зразка.

Читайте також:

Росія шантажує Україну: або кредит, або газова труба

Рада створила комісію для розслідування отруєння Ющенка

"Кидати черевиками в Ющенка можуть тільки боягузи"

Шуфрич: Ющенко добивається пожиттєвої недоторканності
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: