Українську армію накрила хвиля дідівщини

Випадків дідівщини в армії виявлено на 20% більше, ніж у минулому році. Експерти пояснюють все низьким рівнем освіти новобранців.

У багатьох областях України зросла кількість виявлених нестатутних відносин в армії, - на 20% більше, ніж у минулому році.

Про це повідомив військовий прокурор Центрального регіону Микола Голомша, приїхавши з перевіркою на збірний пункт столичного військкомату.

"З початку року таких злочинів було виявлено близько 140, а це на 20% більше, ніж у минулому році. Прокурори гарнізонів відправлені виступати з лекціями, щоб запобігти подібним випадкам і доводити до відома солдатів, яке покарання чекає на тих, хто провинився", - розповів Голомша.

Військовий експерт Сергій Згурець вважає, що всьому виною те, що в армію зараз йдуть багато вихідців з неблагополучних сімей з низьким рівнем культури та освіти.

Побічно це підтверджують і командири частин, які розповіли, що далеко не всі солдати знають таблицю множення і можуть показати Африку на карті.

У Міноборони - інша версія. Мовляв, все через те, що командирів від недавніх пір перестали карати, якщо ті самі виявили факти нестатутних відносин.

Але офіційно у відомстві кажуть: "Коли отримаємо від прокуратури документи про таке зростання, будемо реагувати", - сказав заступник міністра оборони Борис Андресюк.

Читайте також:

Перший випадок самогубства у молдовській армії: солдат застрелився на посту

В казармах російської армії встановлять відеокамери

В Росії за рік без війни загинув 471 солдат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: