Українську армію назвали дуже професійною

Міністр оборони Михайло Єжель переконаний, що українська армія нагодована, одягнена і дуже професійна.

У 19-у річницю Збройних Сил України міністр оборони Михайло Єжель вручив військовослужбовцям нагороди і назвав українську армію дуже професійною.

У своєму виступі назвав українське військо однією родиною - до того ж, дуже професійною.

"Зараз Збройні сили профінансовані в повному обсязі, а фінансування Військово-Морських і Повітряних сил навіть збільшили", - заявив міністр і закликав говорити не лише про бідність військових.

"Мене дивує до сих пір, коли говорять, що у нас голодна армія. Наша армія не голодна. Немає в нас сьогодні роздягненої, голодної і холодної армії! Це, вибачте мене за таке слово, це брехня!", - обурився Єжель.

"Ми припинили падіння технічної готовності нашого озброєння та військової техніки. Цього року нам вдалося відновити 13 літаків, і це при тому, що за останні 5 років жоден літак відновлений не був", - сказав міністр оборони Михайло Єжель по закінченні церемонії нагородження.

Він також додав, що військова авіація поповнилася 12 відремонтованими бойовими вертольотами. Зі слів Єжеля, в 2010 році міністерство отримало кошти на ремонт підводного човна "Запоріжжя" і фрегата "Гетьман Сагайдачний", на доковому ремонті зараз також перебувають великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський", корвет "Придніпров'я", корабель управління "Донбас".

Міністр також підкреслив, що 2011 рік оголошений роком технічної готовності. "На цьому будуть зосереджені наші головні зусилля в наступному році. Ми піднімемо все, що в нас є!" - пообіцяв він. Єжель вважає, що 2010 року міністерству вдалося стабілізувати ситуацію у ЗС.

Читайте також:

В Україні збільшено штрафи за ухиляння від армії

Міноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

Більше 18 тисяч призовників "закосили" від армії

ВідеоВійськові приймають вітання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: