Українську фотомодель, яка в Йорданії зламала хребет, перевезли до рідного Житомира

Дата публікації
Перегляди
4565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українську фотомодель, яка в Йорданії зламала хребет, перевезли до рідного Житомира

Фото: pixabay.com

Після перельоту і операції стан дівчини важкий.

Українку, яка тяжко травмувалась в Йорданії, вже лікують українські медики. Королева "Полісся - 2014",  29-річна Олена Красуцька впала з  тераси і  зламала спину. Дівчину, в якої закінчився строк дії медичної страховки, в Йорданії рятували друзі  і небайдужі  йорданці, вони збирали необхідні для лікування гроші. Врешті тяжкотравмовану доправили літаком до рідного Житомира, йдеться в сюжеті ТСН.14.00.  

Дівчина підробляла моделлю для глянців, а в Йорданію поїхала до друзів ще на початку березня, але через коронавірус не змогла повернутися до України додому. Того вечора була з друзями на терасі, фотографувалися, Олена не втримала рівновагу і впала з 3 поверху. "Це  прикра випадковість, ніхто  від  такого  не  застрахований. Мене  забрала  швидка, дуже довго  не  знали, що  зі  мною  робити, оперувати, не  оперувати", - розповідає Олена.

Про травмовану українку лікарі повідомили в українське посольство в Йорданії. Дипломати одразу поїхали у шпиталь. "Лікарі діагностували, що у дівчини, на жаль, серйозна травма, відбувся перелом хребта. Ми з нею поспілкувалися і з лікарями. І нам було сказано, що, на жаль, надії немає", - розповідає надзвичайний і повноважний посол України Мирослава Щербатюк.

У дівчини закінчився строк страхового полісу і тому фактично вона перебувала в країні нелегально, каже дипломат. А медична допомога для іноземців там дуже дорога. "Підключилися друзі, які назбирали 5 тисяч динарів, а це по курсу - 7 тисяч доларів США, крім того ще одна громадянка, яка попросила, щоб її не називали, яка представляє саудівську інвестиційну компанію, також пожертвували 5 тисяч динарів", - додає посол.

За допомоги посольства та небайдужих Олену літаком доправили до України. Нині дівчина в реанімації обласної лікарні. Стан її погіршився після перельоту, кажуть медики, але дівчина тримається. В Олени зламаний хребет та обидві ноги. "Зробили трансплантацію, тобто  фіксацію  перелома хребта, зараз стан її після транспортування трошки погіршився, важкий", - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Житомирської  обласної лікарні Микола Біляс.

"Нижня частина тіла в неї взагалі паралізовано. Ми вже торкалися, ноги береш, взагалі ніякої реакції, тобто нижня частина в неї зовсім нерухома", - розповідає мама дівчини.

Після падіння з висоти Олену чекають роки реабілітації, кажуть медики. Прогнозувати, чи зможе Олена взагалі коли-небудь встати на ноги, не беруться.

Кореспондент Олена Кузнєцова 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація