Українську модель поховали в рідному селі через два місяці після кривавої аварії в Китаї

Попрощатися з Оксаною Сафіною прийшли рідні та друзі.

Оксану Сафіну поховали в рідному селі

Оксану Сафіну поховали в рідному селі / © "Комсомольская правда" в Украине

Тіло моделі Оксани Сафіної привезли з китайського Інчуаня на її батьківщину в село Голубівку в закритій цинковій труні, обшитій білим деревом.

Разом з матір'ю Оленою і батьком Валентином попрощатися з Сафіною прийшли рідні та близькі, приїхали з Дніпропетровська подруги. На відспівуванні та похованні дівчини було понад ста осіб, пише "Комсомольская правда в Украине".

"Коли привезли тіло, то пес Сафіних Жоржик, якого Оксана виховувала з дитинства, одразу забрався під труну і почав вити, - говорить Сергій, хрещений батько Оксани. - Собака пробув там до ранку. Намагалися його відігнати, навіть закривали, але він повертався. Так і пролежав до ранку. Любив він Ксюшу дуже".

Панахиду відслужив ієрей Володимир зі Свято-Миколаївського храму селища Попасне, кинув у могилу запечатану землю, окропив її святою водою, а Олена Миколаївна кинула над усипальницею жменю монет.

Нагадаємо, Оксана поїхала працювати в Пекін в кінці квітня, а 10 травня потрапила в автокатастрофу разом з подругою і її хлопцем. Машина врізалася в стовп. Сафіна отримала серйозні травми і наступного дня померла.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie