Українці без закордонних паспортів

В Україні люди не можуть отримати закордонного паспорта через пробіли у законодавстві, - повідомляють в МВС.

В Україні люди не можуть отримати закордонного паспорта через пробіли у законодавстві, - заявив заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Суслов. 

Він нагадав, що в лютому Верховна рада прийняла ухвалу про перехід оформлення закордонних паспортів на новий зразок, президент країни в травні підтримав дану ініціативу і відмінив стару правову базу по видачі паспортів, але при цьому нова нормативна база до цих пір не прийнята. 

"Можливо, це випадковість або наслідки загального безладу в державному апараті. Але в результаті штучного створена ситуація, коли МВС України не отримує жодного бланка паспорта і не може видавати те, чого немає. А це, звичайно, викликає обурення громадян. Ми вважаємо, що відміна чинних нормативних актів до того, як введені в дію нові, абсолютно недопустима. Тепер необхідно розібратися, хто винен в даній ситуації і в яких цілях він діяв", - повідомив замміністра МВС. 

Поліграфічне підприємство, яке виробляє зразки старого типу, перестало постачати бланки для закордонних пспортів, а підприємство, яке повинно виробляти нові зразки, поки що не має на права на постачання нових бланків, - повідомив Суслов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: